ZCERA 2-50PCS 6.3V 10V 16V 25V 35V High Frequency Low Aluminum Capacitor 1000UF 1200UF 1500UF 1800UF 2200UF 3300UF 4700UF 6800UF (Size : 6.3V10000U 16X25 2PC)
ZCERA
  • Order within 3 hours and 23 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Capacitors
Capacitors
2-50PCS 6.3V 10V 16V 25V 35V High frequency low aluminum capacitor 1000UF 1200UF 1500UF 1800UF 2200UF 3300UF 4700UF 6800UF
Shipping and Returns
ZCERA.
ZCERA 2-50PCS 6.3V 10V 16V 25V 35V High Frequency Low Alu...