YJHQJNLE Switching Power Supply GST160A24-R7B 160W Industrial Power Adapter 12V 15V 20V 24V 36V 48v Switching Power Supply(GST160A36-R7B)
YJHQJNLE
  • Order within 3 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • High efficiency and energy saving: high conversion efficiency; low power consumption
  • Small size: small size; easy to carry and install
  • Wide range of applications: can be applied to a variety of equipment
Switching Power Supply GST160A24-R7B 160W Industrial Power Adapter 12V 15V 20V 24V 36V 48v Switching Power Supply
Shipping and Returns
YJHQJNLE.
YJHQJNLE Switching Power Supply GST160A24-R7B 160W Indust...