W33-S1N1Q-20, Circuit Breaker; Thermal; Black Rocker; Cur-Rtg 20A; 2 Pole; W33 Series
TE CONNECTIVITY
  • Order within 12 hours and 41 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • W33-S1N1Q-20 - Thermal Circuit Breaker, W33 Series, 20 A, 2 Pole, 50 VDC, 250 VAC, PanelThis listing is for Each
W33-S1N1Q-20 Circuit Breaker; Thermal; Black Rocker; Cur-Rtg 20A; 250VAC, 2 Pole
Shipping and Returns