VRTLYJU Led Driver AC85-277V to 6-36x1W 6w 10w 15w 20w 30w 36w 300mA Waterproof Lighting Power Adapter Supply for LED lamp(12-20x1W 350mA)
VRTLYJU
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • External Zip Drives
  • Led Driver AC85- 277V To 6-36x1W 6w 10w 15w 20w 30w 36w 300mA Waterproof Lighting Power Adapter Supply for LED lamp
External Zip Drives
Feature
Over charge protection
Over voltage protection.
Short circuit protection
Over temperature protection.
Wide input voltage range, could stable work under 85V to 277V.
More power exchange savings and less power wasting, it works more efficient.
PCB & Cover are manufactured with fireproofing materials
Low ripple and noise
Description
Input Voltage: 85~277V AC