vnish Whatsminer DC 12.0V 5.00A FD1438B12U 4pin Fan
VNISH
  • Order within 17 hours and 30 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Applicability] Whatsminer 5.00A 2*2Pin Fan
  • [Use]Direct connection use
Shipping and Returns
vnish.