12V 2A Fast Laptop Charger for Gateway Model GWNC21524 GWNC21524-BL GWTC116-2BL GWTC116-2BK GWTN156-11BK GWTN156-11BL SAW30A-120-2000U GWTN141-1BL/BK GWTN141-5BL/BK GWTC116 GWTN156-11 GWTN141 GWTN116
VICGEE
  • Order within 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Specs: Output: 12V 2A Input: 100V-240V Fit for 24WRound Tip Port
  • Package: 1 X AC Charger.
Shipping and Returns