UFDIPLMY LED Strip 12leds LB43014 V0_00 Compatible with Philips 43" TV 43PUS6551 TPT430U3 EQLSJA.G 43PUS6501 43PUS6101 43PUS6201 43PUS7202 5PCS
UFDIPLMY
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Size (Length):841mm
  • Number of LED beads:12Per strip
  • Every LED Lamp Voltage:3V
  • Package include:1set=10pcs LED Strip
Shipping and Returns