UFDIPLMY LED Backlight Strip Compatible with LIG Lnnotek DRT 3.0 39" TV 39LB5610 39LB570B 39LB570U 39LB572V 39LB580B 39LB580V 39LB5820 39LB582V
UFDIPLMY
  • Order within 3 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • .Size (Length):804mm (A+B)
  • .Number of LED beads:8 for strip(A+B)
  • .Every LED Lamp Voltage:6V
  • .Package include:1set=8 pcs LEDStrip(4A+4B)
.Size (Length):804mm (A+B)
.Every LED Lamp Voltage:6V
Shipping and Returns