UFDIPLMY 9 Lamp LED Backlight Strip Compatible with LG 47" TV Innotek DRT 3.0 47" 47LB6300 47GB6500 47LB652V 47lb650v LC470DUH 47LB5610 47LB565V
UFDIPLMY
  • Order within 22 hours and 43 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Size (Length): 980mm (A+B)
  • Number of LED beads: 9 leds for strip (A+B)
  • Every LED Lamp Voltage: 6V
  • Package include: 8 pcs LED Strip (4*A+4*B)
Size (Length): 980mm (A+B)
Every LED Lamp Voltage: 6V
Shipping and Returns