T&S Brass 5F-4DLX12 5F-4Dlx12, Faucet, Deck Mount, 4-Inch Centers, 12-Inch Swivel Spout
T&S BRASS
  • Order within 17 hours and 2 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Made in Taiwan
  • The package length is 39.116 centimeters
  • The package height is 9.398 centimeters
  • The package width is 26.416 centimeters
Product Description
5F-4Dlx12, Faucet, Deck Mount, 4" Centers, 12" Swivel Spout, T&S Brass produces a full line of faucets, valves, and specialty products for the food service industry
From the Manufacturer
Shipping and Returns
T&S Brass.
T&S Brass 5F-4DLX12 5F-4Dlx12, Faucet, Deck Mount, 4-Inch...