TAJIMA Drywall Chamfer - 180mm Sheetrock Trimming Tool with Adjustable 30 Degree Chamfer & Die-Cast Aluminum Base - TBK180-V30
TAJIMA
  • Order within 16 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • ADJUSTABLE CHAMFER - Tajima's chamfer tool features and adjustable chamfer edge ranging from 1mm - 4mm for flexibility on the job.
Shipping and Returns
Tajima.
TAJIMA Drywall Chamfer - 180mm Sheetrock Trimming Tool wi...