Supply 2-5 * 2 External Drive Power Supply 18W high Power Power Supply 600MA Output Voltage 6-18V Isolation Wide Voltage(2-5 * 2W(550-600MA))
HKRVPXD
  • Order within 3 hours and 44 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • External Zip Drives
  • 2-5*2W external power supply
External Zip Drives
Model: 2-5*2W external power supply
Type: Isolated power supply
Input voltage: 85-265
3C certificate number: 2021011002443044
Input frequency: 50/60
Inrush current: 0.4
Output voltage: 6-18
Output current: 0.6
Efficiency: 82
Electromagnetic compatibility: Compatible
Power factor: greater than 0.5
Protection: Overload protection
Installation location: external
Protection level: 40
Working temperature: -35-85
Applicable lamps: downlights, bulbs, spotlights, track lights
Overall dimensions (L*W*H): 75*32*20MM
Shipping and Returns
HKRVPXD.
Supply 2-5 * 2 External Drive Power Supply 18W high Power...