Sony XR48A90K 48" 4K Bravia XR OLED High Definition Resolution Smart TV with a Walts TV Large/Extra Large Tilt Mount for 43"-90" TV's and Walts Screen Cleaner Kit (2022)
SONY
  • Order within 12 hours and 4 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Walts TV Tilting Mount Fits 43"-90" TV's and can easily hold up to 175lbs with 2" Low Profile Design
Shipping and Returns
Sony.
Sony XR48A90K 48" 4K Bravia XR OLED High Definition Resol...