SONGYAWEIM LED Strip(2) for 49" TV 49UF6800 49UF6430 49UF6490 49UF770V 49UF680V 49UF7707 6922L-0151A 401-1 LC490EGE FH M1 M2(2 Set for 2 TV)
SONGYAWEIM
  • Order within 3 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ease of Installation:Designed for a hassle-free installation process,saving time and effort.
1 TV for 2 PCS/set 51LED 535mm
Model Number : 0069A 49UF7787 V15 49 UHD V15.5 6916L-2298A 2297A 6916L2298A 6916L2297
Notice: To avoid any inconvenience,it is better to check your LED strip model before order.
Shipping and Returns
SONGYAWEIM.
SONGYAWEIM LED Strip(2) for 49" TV 49UF6800 49UF6430 49UF...