SONGYAWEIM LED Backlight Strip for UE43K5100 UE43K5300 UN43k5300 Louvre 43" R L BN96-9723A 9722A V6LF_430SFB 430SFA_LED25(2 Set for 2 TV)
SONGYAWEIM
  • Order within 3 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ease of Installation:Designed for a hassle-free installation process,saving time and effort.
1 TV for 2pcs/set 25LED445mm
Model Number : UA43K5310 UA43K5100 UE43K5100 UE43K5300 BN96-39723A 39722A
Notice: To avoid any inconvenience,it is better to check your LED strip model before order.
Shipping and Returns