SONGYAWEIM LED Backlight Strip for TV 42LA615V 42LA620S 42LN570S 42LN5707 42LN5404 42LA6136 42LN5757 42LA616V 6916L-1214A 1215A 1216A 1217A(2set for 2 TV)
SONGYAWEIM
  • Order within 3 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ease of Installation:Designed for a hassle-free installation process,saving time and effort.
LED Light bar model:
For LG 42" ROW2.1 Rev0.0 1 L1 R1 L2 R2