SONGYAWEIM LED Backlight Strip for 32 inch 32phg5813 32s5295/78g 32s5295 32S5195/78G TPV-32ABZ2-3030-0D35-2X6-20180911-C(2 PCS Set for 1 TV)
SONGYAWEIM
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ease of Installation:Designed for a hassle-free installation process,saving time and effort.
1 TV for Kit 2pcs/set 6LED(3V) 624mm
Notice: To avoid any inconvenience,it is better to check your LED strip model before order.
Shipping and Returns
SONGYAWEIM.
SONGYAWEIM LED Backlight Strip for 32 inch 32phg5813 32s5...