SONGYAWEIM LED Backlight Strip 5LED for 43" TV 43LM6300PLA 43LM6300PSB 43LM63(2 Set for 2 TV)
SONGYAWEIM
  • Order within 12 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ease of Installation:Designed for a hassle-free installation process,saving time and effort.
The price for 3 PCS 5LED (6V)423mm
Model Number : 43UM73
Notice: To avoid any inconvenience,it is better to check your LED strip model before order.
Shipping and Returns
SONGYAWEIM.
SONGYAWEIM LED Backlight Strip 5LED for 43" TV 43LM6300PL...