SeiZed LED Backlight Strip for L-G 49" V16 ART3 2588 6916L-2586A 2587A 2588A 2589A 49LH6000 Agf79047502 49LH609V 49LW540S
SEIZED
  • Order within 3 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • It's a great substitute for your old and bad ones
  • Strong heat dissipation, low energy consumption, solid material, longer service life.
Shipping and Returns
SEized.
SeiZed LED Backlight Strip for L-G 49" V16 ART3 2588 6916...