SAMSUNG
  • Order within 8 hours and 23 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • OLED HDR+: Powerful brightness and deeper contrast in every pixel | Motion Xcelerator 144Hz: 4K 144Hz is only available with PC connected games that support such specifications (PC graphic card required). Performance may vary
  • This Bundle Includes: Samsung QN55S90FAFXZA 55" 4K OLED Smart TV with Dolby Atmos (2025) | Kanto R500 Recessed Ultra-Low Profile Full-Motion Mount - For 46"-80" TVs