SAMSUNG
  • Order within 12 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • OLED HDR+: Powerful brightness and deeper contrast in every pixel | Motion Xcelerator 144Hz: 4K 144Hz is only available with PC connected games that support such specifications (PC graphic card required). Performance may vary
  • This Bundle Includes: Samsung QN55S90FAFXZA 55" 4K OLED Smart TV with Dolby Atmos (2025) | Kanto R400 Recessed In-wall Full Motion Articulating TV Mount for 35" - 65" TVs