Samsung QN55S85FAFXZA 55 Inch OLED HDR 4K Smart TV with a Walts TV Large/Extra Large Full Motion Mount for 43"-90" TVs and Amber Protection 3-Outlet-Surge Surge Protector (2025)
SAMSUNG
  • Order within 3 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Full Motion Movement Range: The full-motion, also called articulating mounts, allows for more range of movement for your TV. An articulated swingarm allows you to move the TV towards or away from the wall, tilt it up or down, and angle it from side to side. So wherever you are, you'll be able to see your TV from any direction | Up to 700mm x 500mm Vesa Compatibility: VESA is a standard used for TV brackets and wall mounting systems, adapted by most TV brands
  • This Bundle Includes: Samsung QN55S85FAFXZA 55" OLED HDR 4K Smart TV with Q-Symphony Pro (2025) | Walts TV Large/Extra Large Full Motion Mount for 43"-90" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)
Shipping and Returns