Samsung QN48S90FAEXZA 48 Inch 4K OLED Smart TV with a Walts Medium Full Motion Mount for 32"-65" TVs and Amber Protection 3-Outlet-Surge Surge Protector (2025)
SAMSUNG
  • Order within 12 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Fully Assembled: This mount comes fully assembled, with installation hardware and cable management that allows cables to run along down the arms | Up to 400mm x 400mm VESA Compatibility: With a +3 to -10 degree viewing angle and a VESA mounting compatibility of up to 400mm x 400mm, you can get the most out of this mount
  • This Bundle Includes: Samsung QN48S90FAEXZA 48" 4K OLED Smart TV with Dolby Atmos (2025) | Walts TV Medium Full Motion Mount for 32"-65" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)
Shipping and Returns