SAMSUNG
  • Order within 15 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • OLED HDR: Powerful brightness and deeper contrast in every pixel | Motion Xcelerator 144Hz: 4K 144Hz is only available with PC connected games that support such specifications (PC graphic card required). Performance may vary
  • This Bundle Includes: Samsung QN48S90FAEXZA 48" 4K OLED Smart TV with Dolby Atmos (2025) | Kanto PMX700 Pro Series Full Motion Dual Stud Mount for 42"-100" TVs (2022)