SAMSUNG
  • Order within 3 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Fully Assembled: This mount comes fully assembled, with installation hardware and cable management that allows cables to run along down the arms | Up to 400mm x 400mm VESA Compatibility: With a +3 to -10 degree viewing angle and a VESA mounting compatibility of up to 400mm x 400mm, you can get the most out of this mount
  • This Bundle Includes: Samsung QN43QN90FAFXZA 43" Neo QLED 4K QN90F Vision AI Smart TV (2025) | Walts TV Medium Full Motion Mount for 32"-65" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)