Samsung QN43Q8FAAFXZA 43 Inch Class QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV with a Walts TILT-MOUNT-43-90 Large/XL Tilt Mount for 43"-98" TVs and Amber Protection 3-Outlet-Surge Surge Protector (2025)
SAMSUNG
  • Order within 3 hours and 21 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Low Profile Design: With the Walts TV Tilt Mount, you have the ability to tilt your TV but still have it close to flush. Sometimes it is a pain to have a TV mounted so close to the wall. With the TILT-MOUNT-43-90, you will have enough space to safely mount the TV and still be close to the wall | Up to 700mm x 400mm Vesa Compatibility: The TILT-MOUNT-43-90 supports up to 700mm x 400mm VESA hole pattern mounted TVs. You'll have to refer to the TV specifications or manual
  • This Bundle Includes: Samsung QN43Q8FAAFXZA 43" Class QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) | Walts TV TILT-MOUNT-43-90 Large/XL Tilt Mount for 43"-98" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)
Shipping and Returns