Samsung QN43Q8FAAFXZA 43 Inch Class QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV with a Walts Large/Extra Large Full Motion Mount for 43"-90" TVs and Amber Protection 3-Outlet-Surge Surge Protector (2025)
SAMSUNG
  • Order within 8 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Full Motion Movement Range: The full-motion, also called articulating mounts, allows for more range of movement for your TV. An articulated swingarm allows you to move the TV towards or away from the wall, tilt it up or down, and angle it from side to side. So wherever you are, you'll be able to see your TV from any direction | Up to 700mm x 500mm Vesa Compatibility: VESA is a standard used for TV brackets and wall mounting systems, adapted by most TV brands
  • This Bundle Includes: Samsung QN43Q8FAAFXZA 43" Class QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) | Walts TV Large/Extra Large Full Motion Mount for 43"-90" Compatible TVs | Amber Protection 3-OUTLET-SURGE Surge Protector (2024)
Shipping and Returns