SAMSUNG
  • Order within 3 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Ideal for Concrete: The M600 full motion TV mount features a narrow wall plate intended for single-stud, brick and concrete installations | Improved Viewing: Swivel your TV 51 to 90 in either direction, depending on screen size, and tilt it up to 14 forward to improve line-of-sight and 3 backward to reduce glare
  • This Bundle Includes: Samsung QN43Q8FAAFXZA 43" Class QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) | Kanto M600 Full Motion TV Mount with 18.3" Extension for 26"-55" TVs (2022)