SAMSUNG
  • Order within 12 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Gaming Hub Features: Elevate your gaming experience with Motion Xcelerator for smooth action, 60Hz refresh rate, ALLM for automatic low latency mode, Game Motion Plus for reduced blur, Super Ultra Wide Game View for expanded perspective, and dedicated Gaming Hub with Game Bar for quick access to settings
Samsung QN75Q60DBFXZA 75" QLED Smart TV - Dual LED - 100% Color Volume - Quantum Dot Technology - Quantum Processor Lite - 4K AI Upscaling - Quantum HDR - HDR10+ - Film Mode - HLG - Contrast Enhancer - Motion Xcelerator - Smart Calibration - Filmmaker Mode - Supreme UHD Dimming - Q-Symphony - Bluetooth - OTS Lite - Adaptive Sound - 60Hz Refresh Rate - Tizen OS - Alexa Compatible - Ambient Home - ALLM - Game Motion Plus - Super Ultra Wide Game View - HGiG - Gaming Hub - Game Bar - 3 x HDMI - 2 x USB - LAN - 1 x Optical Out - WiFi - VESA 400mm x 400mm - (66"W x 39.3"H x 12.6"D) - (Black)