Samsung 50 inch Class FHD (1080P) Smart LED TV (UN50M5300) (Renewed)
SAMSUNG
  • Order within 3 hours and 45 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Brand New in box. The product ships with all relevant accessories
Bring all your favorite TV shows, movies, games, and media content to life in vivid, vibrant Full HD 1080p with twice the resolution of standard HD TV. Access all your favorites with intuitive Smart TV features and Wi-Fi Built In for a more interactive, more connected home entertainment experience. Diagonal Screen Size: 49.5" Backlight Type: LED Resolution: 1080P Effective Refresh Rate: 60Hz Smart Functionality: yes Smart Connectivity: Screen Mirroring & Connectshare Movie
Shipping and Returns
Samsung.
Samsung 50 inch Class FHD (1080P) Smart LED TV (UN50M5300...