ROYAL DESIGNS, INC.
  • Order within 16 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • DIMENSIONS: (7" x 14") x (9" x 16") x 11" (Top Width x Top Length) x (Bottom Width x Bottom Length) x Slant Height
  • EASY TO USE: Features a standard spider fitter with brass-finish washer compatible with most harp-and-finial lamp bases; v-notch compatible with 6" or 8" reflector bowls for 9"+ top diameters