Royal Designs, Inc. HB-613-12WH Rectangle Hardback Lamp Shade, (5 x 10) x (8 x 12) x 9.5, White
ROYAL DESIGNS, INC.
  • Order within 16 hours and 15 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • DIMENSIONS: (5" x 10") x (8" x 12") x 9.5" (Top Width x Top Length) x (Bottom Width x Bottom Length) x Slant Height
  • EASY TO USE: Features a standard spider fitter with brass-finish washer compatible with most harp-and-finial lamp bases; v-notch compatible with 6" or 8" reflector bowls for 9"+ top diameters