Rockville TITAN SLIM D8 White Powered Subwoofer, Dual 8" Woofers, 400W RMS/1600W Peak, 122dB SPL, Stackable, Vertical/Horizontal Mount, Bass Boost, XLR/RCA Inputs, Compact Plywood, Ideal for DJ/Live
ROCKVILLE
  • Order within 8 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • CHEST-THUMPING BASS Dual 8 woofers deliver deep, tight bass down to 30Hz, with a 122dB SPL, perfect for DJs, live performances, and home audio setups.
  • HIGH-POWER CLASS-D AMPLIFICATION Built-in Class-D amplifier delivers 400W RMS / 1600W peak power for clean, efficient bass output without excessive heat.
Shipping and Returns
Rockville.
Rockville TITAN SLIM D8 White Powered Subwoofer, Dual 8" ...