RJXIUETN
  • Order within 3 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • This version is not waterproof, extremely low heat, touchable, and child-safe.
  • Adopt adhesive and flexible strip design, which can be pasted on any dry and flat surface
  • Stylish and modern design that matches the beauty of your TV
Enhance the visual appeal of your TV by providing an even backlight
Condition:Brand NEW
Size (Length):864mm
Number of LED beads:7Per strip
Every LED Lamp Voltage:3V
Package include:1 set= 6pcs LED Strip
Current : SSC_43inch_FHD_A_REV02 SSC_43inch_FHD_B_REV02
Voltage : 3V