QSFPTEK
  • Order within 3 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Unmanaged 1x 100M/1G/2.5G/5G/10GBase-T RJ45 to 1x 10GBase-X SFP+ Slot 10Gigabit Ethernet Media Converter, AC 100V~240V or DC 5~12V optional