QKKE AC Adaptor for 12V Western Digital WDH1NC10000J WDH1U5000N External Hard Drive Power Supply
QKKE
  • Order within 8 hours and 40 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input : 100V - 240V worldwide, All Products are CE Certified.
  • Protection: Over-voltage protection, over-current protection, short-circuit protection.
Shipping and Returns
QKKE.
QKKE AC Adaptor for 12V Western Digital WDH1NC10000J WDH1...