QKKE AC Adaptor for 12V Western Digital WDH1B10000WN WDH1B3200A External Hard Drive Power Supply
QKKE
  • Order within 12 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input : 100V - 240V worldwide, All Products are CE Certified.
  • Protection: Over-voltage protection, over-current protection, short-circuit protection.
Shipping and Returns
QKKE.
QKKE AC Adaptor for 12V Western Digital WDH1B10000WN WDH1...