Pyle PLCDBT65 Bluetooth Marine Stereo AM/FM CD Stereo Receiver, Cover, 4-Channel Amplifier w/Kit, 2x 6.5" 200W Full Range 2-Way Waterproof Speakers, 2x 6x9" 260W Outdoor Speakers, Radio Antenna
ENROCK MARINE
  • Order within 8 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • PACKAGE BUNDLE INCLUDES: Pyle PLCDBT65 Bluetooth Marine Stereo AM/FM CD Stereo Receiver, Cover, 4-Channel Amplifier w/Kit, 2x 6.5" 200W Full Range 2-Way Waterproof Speakers, 2x 6x9" 260W Outdoor Speakers, Radio Antenna
  • 6.5" SPEAKERS: Pyle PLMR62 marine speakers are water resistant for use in your boat, dock, pool, or outside. Designed with rust-proof mesh covers for quality protection. Constructed with a low profile design with a sensitivity of 90db, 1 Aluminum voice coil, 200-watt peak power, 6.5" speaker size, two-way, full-range stereo sound.
  • 6x9" SPEAKERS: Pyle PLMR692 marine speakers are weather resistant for use in your boat, dock, pool, or outside. Made of Poly Carbon cone with cloth surround for a rugged and durable design. Constructed with a low profile design with a sensitivity of 92db, 1.5 Aluminum voice coil, 260-watt peak power, 6"x9" speaker size, two-way, full-range stereo sound.
Shipping and Returns