PSW-12024, Power Supply, 5A 24VDC 120W, Adj Vout, DC OK, 180-550VACin
ALTECH
  • Order within 15 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • switching Op
PS, Enclosed,DIN Rail Mount, Protections: Short Circuit / Overload / Over Voltage /Over temperature, DC Input: 254 ~ 780VDC, Cooling by free air convection, Built-in constant current limiting circuit
Shipping and Returns
ALTECH.
PSW-12024, Power Supply, 5A 24VDC 120W, Adj Vout, DC OK, ...