PJS Hardware 305-673-SS Stainless Steel Euro Style Bar Pullthe Best!
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 22 hours and 34 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Satisfaction Guaranteed Specs: MPN: WQ305-673-SS Color/Finish:Stainless Steel Type: Pull Hole Centers/Spacing: 26-1/2" (673mm) Length: 15" Width: 1/2" Bar Diameter: 1/2" Projection: 1-3/8" Mounting Hardware: 8/32 thread x 1" long screws included .