PGMTDEFXJO AC200-240V DC12V 20A 50/60HZ 240W Power Supply Transformer for LED Striplight Display
PGMTDEFXJO
  • Order within 17 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Item Name : Power Supply;Model : FY-250
  • Application : for LED Light;Input : AC 200-240V 50/60Hz
  • Output : DC 12V 20A;Power : 240W
  • Size : 22.7 x 13.6 x 6.1cm/ 8.9" x 5.4" x 2.4";Color : As Picture Shown
  • Net Weight : 1126g;Package Content : 1 x LED Power Supply
Shipping and Returns
PGMTDEFXJO.
PGMTDEFXJO AC200-240V DC12V 20A 50/60HZ 240W Power Supply...