Par 20 3 Pack FL25 50PAR20/FL 50 Watt Halogen Spot Light Bulb Replacement 120V 130V Base Flood Beam Lighting Range Hood Oven PAR20 Reflector Bulbs Kitchen Bathroom Ceiling Can Lamp 50W E26 3P
12VMONSTER
  • Order within 12 hours and 39 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 2.5" Diameter x 3.25" Length - EXTRA LONG LIFETIME - High Output 50W Premium Tungsten Halogen Filaments - Easily Replaces 50W Bulbs And Save Big On Power Cost
Shipping and Returns