Panasonic TV-65W70BP W70 Series 65 inch LED 4K Ultra HD Smart Fire TV Bundle with Bluetooth Soundbar, TV Wall Mount, 6-Outlet Surge Adapter, Theater Essentials and 2X HDMI Cable
PANASONIC
  • Order within 3 hours and 26 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • IN THE BOX: Panasonic W70 Series 65 inch LED 4K Ultra HD Smart Fire TV - Quick Start Guide - Owners Manual - Power Cable - TV Remote
  • BUNDLE INCLUDES: LG SKM1 2.0 Channel Compact Bluetooth Soundbar Wireless TV Speaker with Remote | Deco Mount 37" - 70" TV Wall Mount Bracket Bundle with 2 HDMI Cables, Spray Bottle and Wipe | Stanley SurgePro 6 NT 750 Joule 6-Outlet Surge Adapter with Night Light | Deco Gear Television Home Theater Essentials: Beginner's Guide | 2x Deco Gear 6FT Universal 4K HDMI 2.0 Cable with 28AWG Pure Copper Conductors
Shipping and Returns
Panasonic.
Panasonic TV-65W70BP W70 Series 65 inch LED 4K Ultra HD S...