Panasonic TV-55W70BP W70 Series 55 inch LED 4K Ultra HD Smart Fire TV Bundle with 2X HDMI 2.0 Cable, TV Wall Mount, 6-Outlet Surge Adapter, Theater Essentials and Exclusive 26 Month Protection Pack
PANASONIC
  • Order within 7 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • IN THE BOX: Panasonic W70 Series 55 inch LED 4K Ultra HD Smart Fire TV - Quick Start Guide - Owners Manual - Power Cable - TV Remote
  • BUNDLE INCLUDES: 2x Deco Gear 6FT Universal 4K HDMI 2.0 Cable with 28AWG Pure Copper Conductors | Deco Mount 37" - 70" TV Wall Mount Bracket Bundle with 2 HDMI Cables, Spray Bottle and Wipe | Stanley SurgePro 6 NT 750 Joule 6-Outlet Surge Adapter with Night Light | Deco Gear Television Home Theater Essentials: Beginner's Guide
Shipping and Returns
Panasonic.
Panasonic TV-55W70BP W70 Series 55 inch LED 4K Ultra HD S...