P75-2841V6.0 Three in One WiFi TV Motherboard 82V 550MA BH-19009 Or Bh-19096 36-41v 600ma(75W 82v)
YHNNH
  • Order within 8 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
P75-2841V6.0 Three In One WIFI TV Motherboard 82V 550MA BH-19009 Or Bh-19096 36--41v 600ma
==========
Model Number : P75-2841V6.0
Package contents: 1 TV motherboard
(This product has multiple specifications please order according to the model you need)
Type: TV Accessory
Welcome to our stores home appliance accessories section.
Thank you for your attention, and we wish you a smooth shopping experience.
Shipping and Returns
YHNNH.
P75-2841V6.0 Three in One WiFi TV Motherboard 82V 550MA B...