Orion Fans Case Fan OD6025-48HB| OD6025 Series | 48 VDC | 0.07A | 60x60x25mm | 28 CFM | 30 dBA | 3.4 W | 4200 RPM | Wire Leads | Crosses with FS48K3 (Comair-Rotron)
ORION FANS
  • Order within 3 hours and 50 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Flow Rate: 28 CFM | 4,200 RPM
  • Voltage: 48 VDC
  • Agency Ratings: UL
  • Cross with Comair-Rotron: FS48K3
Shipping and Returns
Orion Fans.
Orion Fans Case Fan OD6025-48HB| OD6025 Series | 48 VDC |...