Original for NMB 04020VA-24P-BL 4020 DC24V 0.13A 4CM Fanuc Fan
N+A
  • Order within 19 hours and 50 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Product Model: 04020VA-24P-BL
  • Rated voltage: DC 24V,input current:0.13A
  • Size specification:40 * 40 * 20mm
  • Speed reference:9500 10% RPM,Air volume reference:11.3 CFM
  • PWM function: Not supportedInterface type: Original small 3P interface
04020va-24p-bl 4020 24v 0.13a 4CM / cm Fanuc fan
Product Type: 04020VA-24P-BL
Dimensions: 40 40 20mm
Center hole distance: 32X32MM
Speed reference: 9500 10%
Bearing type: double ball bearing
Life: 50,000 hours
Noise Reference: 34.6 dB
Rated voltage: 24V
Rated current: 0.13A
Air volume reference: 11.3CFM
Speed function: Not supported
PWM function: Not supported
Interface type: small 3P interface, need other interface, please contact us
Packing Type: Industrial Large Box, no single package
Single net weight: 33 grams
Note: black negative, red positive
Shipping and Returns
N+A.
Original for NMB 04020VA-24P-BL 4020 DC24V 0.13A 4CM Fanu...