NTQinParts Voice TV Remote Control Controller Replacement for Samsng QN55QN70FAFXZA 55" QN65QN70FAFXZA 65", QN75QN70FAFXZA 75", QN85QN70FAFXZA 85" Neo QLED QN70F 4K Mini LED Smart TV (2025 Model)
NTQINPARTS