NRF110-15A, Circuit Breaker Thermal 15A 250 VAC 32 VDC 1 Pole No Aux Contact NRF Series
IDEC
  • Order within 12 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
NRF110-15A Circuit Breaker Thermal 15A 250 VAC 32 VDC 1 Pole No Aux Contact
Shipping and Returns
Idec.
NRF110-15A, Circuit Breaker Thermal 15A 250 VAC 32 VDC 1 ...