Norman Lamps 300R40/3FL - Volts: 130V, Watts: 300W, Type: BR40 Reflector
NORMAN LAMPS
  • Order within 18 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Voltage: 130V, Wattage: 300W, Type: BR40 Reflector Bulb, Lamp Shape: Reflector, Length: 6.50 in., Diameter: 5.00 in., Base Type: E40 (mogul screw base), Average Life Hours: 3000, Case Quantity: Order 12 for a full case, Color Emitted: Frosted Glass, Is It Dimmable? Yes - Norman Lamps, Inc.
Shipping and Returns
Norman Lamps.
Norman Lamps 300R40/3FL - Volts: 130V, Watts: 300W, Type:...